ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Trasa vyloženě na pohodu a kocháním se krajinou. Nic náročného a až na jeden minikopeček a následný sjezd je vše po rovině.

Tauernská cyklostezka nás dovede do Kaprunu, zde pokračujeme pořád rovně, podjíždíme silnici. Čeká nás asfalt a cestu si samozřejmě můžeme zpestřit jízdou po loukách a stezkách, tak jak jsem to činil já. Jakmile přejedete můstek, dejte se tam hned do leva. Otevřete si vrata a můžete pokračovat po cestičce. Cestou budete muset otevřít ještě asi dvoje vrátka a pak vyjedete tuším u trafostanice.

Tady opět do leva na silnici a po ní pokračujeme až těsně před Niedernsill u cvičiště propsíky se dáte do leva na šotolinovou cestu a vyjedete do vesničky Mühlbach. Celou jí projedete na všech křižovatkách rovně. Turistické šipky na poslední křižovatce Vás budou směřovat na Aisdorf. Tudy pro nás cesta vede. Mineme penzion a jsme zase na polní cestě, která nás zavede do lesa. Projedeme lesíkem a po pravé straně je sáňkařská přírodní dráha. Je pěkně široká a po ní sjedeme až do Niedernsill ke koupališti. Zde hned doleva, otevřít vrátka a po cestičce můžeme pkračovat do již zmíněné vesničky Aisdorf. Zde se dostanemepo krátkám asfaltovém sjezdu opět na tauernskou cyklostezku a jedeme po ní přes Niedernsill zpět.

Cestou jsem si to zpestřil přes Piesendorf a opět po cestičce podél vody jsem se dostal až na začátek Kaprunu. Cestou jsem nakoukl k novému bazénu TAUREN SPA WORLD a potom zpět do Zell am See.

  • Našlapete 43,5 km