ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Nenáročná trasa na první rozježdění v Alpách. Do Brucku se dostanete po asfaltové Tauernské stezce a potom již následuje stoupání vzhůru. Asfalt přechází na šotolinu a ta Vás bude provázet celou dobu Vaší jízdy.

Zhruba v půlce kopce je branka,kterou si musíte otevřít. Na mapě jsem udělal ještě malou zajížďku, kde jsou nádherné výhledy jak na protější Hahneck, které Vám v budoucnu také projedu, tak i na silnici vedoucí směrem na Fusch a navazující na Großglocknerstraße. Při sjezdu druhou stranou jsou kamínky trošku větší a potkáte asi 3 ohradníky a 1 branku. V těchto úsecích jeďte opatrně, vše se ale dá bez problémů projet. Tauernská stezka na kterou po sjezdu opět napojíte Vás dovede zpět do Zell am See. Já si jí jak vidno na mapce často zpestřuji a jedu po jiných cestách než jsem přijel.

Na mapce je vidět „zkratka“ kde jsem to tlačil křovím :-). Pokud jste měli pocit, že kopců bylo málo, tak při sjezdu dojete na rozbočku a červená MTB šipka Vás zase navede směrem doprava na Erlhofalm cca 1.666 mnm.

  • Celkem najedete cca 30 km a převýšení do 850 m
  • Pokud najedete kurzorem na profil, tak se ukáže přesné místo na mapě